O MNIE

JA

 

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości …” – tak Henri Cartier-Bresson pisze o sztuce fotografii.

 

Mam na imię Dariusz. Fotografia jest moją pasją, staram się by we wszystkich ważnych dla mnie momentach mieć pod ręką aparat. Pozwala mi to uchwycić wiele niepowtarzalnych momentów, emocji, uczuć, utrwalić to co ulotne i przemijające, dostrzec piękno otaczającego nas świata.

 

Fotografuję zarówno Ceremonie Kościelne: Śluby, Chrzty, Pierwszą Komunię Świętą, do czego posiadam odpowiednie upoważnienia, jak i sesje plenerowe, ciążowe, narzeczeńskie, portrety i inne.

 

Uważam, że indywidualne podejście do klienta, maksymalne zaangażowanie w to, co się robi, pasja tworzenia i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku to cechy niezbędne do tworzenia najlepszych fotografii.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami zadowolonych klientów pod linkami tu i tu

 

Serdecznie zapraszam do współpracy i dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego facebooka, bloga i galerii.

 

f1                                                   b1

Fotobudki Premium Fotobox oferują Państwu wyjątkowy sposób na utrwalenie wspomnień z każdej imprezy. Doskonale sprawdzą się na weselach, komuniach, studniówkach, imprezach integracyjnych, rocznicowych i okolicznościowych.

Dzięki możliwości personalizacji zdjęć lub nawet całej fotobudki są idealnym narzędziem marketingowym podczas promocji Państwa firmy lub produktów oraz podczas targów.

 premium_fotobudki(1)

 

Brzydkie zdjęcia ŚLUBNE

 

               Brzydkie zdjęcia ŚLUBNE

Wesele z Klasą